Bez kategorii

Artykuły bez wyraźnie przypisanej kategorii

6. Mazel Tov Festival. Warsztaty tańca izraelskiego

GRUPA ZAAWANSOWANA

 

 

Monika Leszczyńska
Pierwsza polska instruktorka tańca izraelskiego.

Prowadzi grupę Snunit od 1998 roku. Współuczestniczyła w tworzeniu grup w innych miastach, przeprowadziła ogromną ilość warsztatów w całej Polsce, od kilku lat współorganizuje międzynarodowe warsztaty w Warszawie i nie tylko. Oddana idei rozpowszechniania tańca izraelskiego.
Niezwykłe w prowadzonej przez nią grupie jest to, ze radość ze wspólnego tańczenia odnajdują zarówno osoby tuż po maturze jak i studenci uniwersytetów trzeciego wieku. Jej zdaniem najlepiej uczyć się po prostu tańcząc, dlatego przekonuje osoby, które przychodzą pierwszy raz, żeby włączały się w taniec, choć wydaje się to trudne. Warto zaufać mądrości ciała i dać sobie czas, a rezultaty przyjdą na pewno. Atmosfera zajęć zachęca do cieszenia się tańcem niezależnie od tego, czy zna się kroki tańca, do przekraczania granic własnego komfortu i wkraczania

w NIEZNANE, jakim jest TANIEC.

 

opłata: 10 zł / 1 osoba

Dane kontaktowe

ul. Raszkowska 21

63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 720 38 80

forumsynagoga@forumsynagoga.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - nieczynne

wtorek - piątek: 11.00 - 19.00

sobota - niedziela: 10.00 - 14.00

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności Forum Synagoga i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newsletter podając poniżej swój adres e-mail.

lub odwiedź nas na Facebooku