Bez kategorii

Artykuły bez wyraźnie przypisanej kategorii

6. Mazel Tov Festival. Kimba Kerner LANTUCHY

 

 

 

 

 

 

 

 

Urodziłam się w Filadelfii, w stanie Pensylwania i ukończyłam Szkołę Artystyczną (Parsons School of Design) w Nowym Jorku. Obecnie przygotowuję się do doktoratu w Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, łącząc tradycyjny

druk z ceramiką.

Wypełnione opowieściami i przygodami dzieciństwo było tym okresem mojego życia, który najbardziej wpłynął na moją twórczość. To dzięki bajkom zainteresowałam się połączeniem ludzkiej duchowości, kształtowanej kulturami świata. To, co znalazłam pośród nich, to szacunek do życiowej energii natury, a także głębokie przekonanie, że jesteśmy połączeni ze wszystkim, co nas otacza.

Moja sztuka jest odniesieniem do głęboko zakorzenionej zdolności do poświęcenia, którą kiedyś otrzymaliśmy jako gatunek, jak też do moich własnych psychologicznych doświadczeń.  Każda pojedyncza część mojej twórczości zawiera szczególną historię, która ujawnia się widzowi warstwa po warstwie, tak jak powolne przywoływanie wspomnień.

 

 

Wystawa od 15 listopada 2018 do 31 stycznia 2019

Dane kontaktowe

ul. Raszkowska 21

63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 62 720 38 80

forumsynagoga@forumsynagoga.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek - nieczynne

wtorek - piątek: 11.00 - 19.00

sobota - niedziela: 10.00 - 14.00

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności Forum Synagoga i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newsletter podając poniżej swój adres e-mail.

lub odwiedź nas na Facebooku