Bez kategorii

Artykuły bez wyraźnie przypisanej kategorii

Grupa teatralna EPIZOD

Tematem sztuki są wiersze ks. Jana Twardowskiego. Motyw przewodni wybrali sami osadzeni. Reżyseria: Katarzyna Strojna-Bigora oraz Piotr Bigora. O oprawę muzyczną zadbają studenci Wydziału Pedagogiczno-Artystycznego UAM.

Pierwszy spektakl zostanie wystawiony 13 lutego o godz. 12.00 w Forum Synagoga w Ostrowie Wielkopolskim. Dwa dni później o godz. 16.30 w Aula WP-A UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego w Kaliszu, 17 lutego o godz. 10.15, w Parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Kaliszu oraz 20 lutego o godz. 18.00 w sali OSP Sulisławice. Wstęp na wszystkie przedstawienia jest bezpłatny.

- Dzięki sztuce skazany może dojść do przekonania, że warto robić coś pożytecznego i pięknego nie tylko dla siebie, ale i dla innych, tym bardziej, że nasze sztuki wystawiane są na cele charytatywne. Tak było w przypadku „Za pięć godzin zobaczę Jezusa”, „Szekspira” czy „Wesela” - mówi kpt. Milena Garcarek, wychowawczyni osadzonych.

ul. Raszkowska 21

63-400 Ostrów Wielkopolski

forumsynagoga@forumsynagoga.pl

poniedziałek - nieczynne

wtorek - piątek: 11.00 - 19.00

sobota - niedziela: 10.00 - 14.00

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności Forum Synagoga i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newsletter podając poniżej swój adres e-mail.

lub odwiedź nas na Facebooku