WIECZÓR DZIAŁAŃ ARTYSTYCZNYCH SZUFLADA

W dniu 01.06.2021 o godz. - 19:00


Codzienna dawka uśmiechu przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu. W dobie nadal szalejącej pandemii –pragniemy podjąć wyzwanie i przeciwstawić się ogólnemu smutkowi, i przygnębieniu. W wieczorze działań artystycznych SZUFLADA promujących twórczość pogodną, planowanym na 1 czerwca 2021 r. o godz. 19:00 w Forum Synagoga – w obecności publiczności (70 dostępnych miejsc) – wezmą udział CHĘTNI I ODWAŻNI Autorzy i Wykonawcy, którzy przygotują na ten wieczór „coś na temat”: wiersz, anegdotę, fraszkę, piosenkę, utwór instrumentalny itp.

Prosimy o zgłoszenie swojego udziału do 21 maja 2021 r. – drogą mailową: synagoga@ockostrow.pl. Deklaracja udziału jest całkowicie dobrowolna i non profit.

Spotkanie poprowadzi Aleksandra Kiełb-Szawuła.

Szanowni Państwo, z uwagi na stan epidemiczny, wydarzenia kulturalne w Forum Synagoga odbywają się w szczególnych warunkach. Obowiązują zasady reżimu sanitarnego, w tym zakrywanie ust i nosa za pomocą maseczki ochronnej, dezynfekcja rąk oraz dystans społeczny.

Zaproszenia na SZUFLADĘ – do odbioru w Forum Synagoga – po uprzedniej rezerwacji telefonicznej aż do wyczerpania zapasu.
tel. 62 720 38 80.