10. Grand Prix Komeda | Krzysztof Majchrzak Quartet | Barokowa suita komedowa

W dniu 22.08.2021 o godz. - 20:30


Szanowni Państwo. Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora, koncert kwartetu Krzysztofa Majchrzaka (22 sierpnia, Forum Synagoga) niestety się nie odbędzie.
Zwrotów biletów prosimy dokonywać bezpośrednio w Forum Synagoga. Należność za bilety zakupione za pośrednictwem portalu kultura.pax.pl zostanie zwrócona automatycznie.
Muzyczny akcent rozpoczęcia 10. Grand Prix Komeda to wyjątkowe wydarzenie.
Projekt przygotowany specjalnie na Festiwal Filmowy im. Krzysztofa Komedy, który swoją premierę miał mieć w roku ubiegłym, przez czas dany nam przez pandemię, dojrzał. Zwiększył formę. I nadal będzie wydarzeniem premierowym.
Krzysztof Majchrzak -autor projektu – tak mówi o swoim pomyśle artystycznym mówi tak:
Surowa, przejrzysta struktura komedowej „Litanii” zainspirowała nas do odbycia podróży przez Świat. Podróży czterech muzyków- żebraków, którzy niezmiennie opowiadają o Bólu i Wędrówce. A potem znów o Wędrówce i Bólu. Uniwersalnych Atrybutach Ludzkiego Losu. Konsekwencją tego podejścia do tematów K. Komedy stała się nagle, ku naszej radości, barokowa narracja J. S. Bacha. Stąd nazwa naszej przygody muzycznej: „Barokowa Suita Komedowa”.Scenariusz – Krzysztof Majchrzak
Aranżacje muzyczne i wykonanie -Magdalena Howorska, Krzysztof Majchrzak, Kuba Kinsner, Bartosz Smorągiewicz.bilety w cenie 60 zł do nabycia w Forum Synagoga oraz na www.kultura.pax.plWarunki organizacji wydarzeń kulturalnych w obiektach zamkniętych ze względu na zagrożenie spowodowane COVID19:
– widownia ograniczona do 75% miejsc
– do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione
– obowiązkowe zakrywanie ust i nosa dla uczestników na terenie obiektu Forum Synagoga.